language fi

Myynti ja markkinointi

Hannu Hietikko

Liiketoiminnanjohtaja, Metsäkoneet

040 183 4240

hannu.hietikko@sampo-rosenlew.fi

Karl-Wilhelm Hundertmark

Myynti ja markkinointijohtaja Leikkuupuimurit

040 6744302

kw.hundertmark@sampo-rosenlew.fi

Petter Sirkka

Myynti, Pohjois-Suomi metsäkoneet

040 530 8773

petter.sirkka@sampo-rosenlew.fi

Ahti Sormunen

Myynti, Etelä-Suomi, metsäkoneet

0400 346 650

ahti.sormunen@sampo-rosenlew.fi

Norbert Schalkx

Alue myynti päällikkö, kansainvälinen metsäkoneet

040 135 2032

norbert.schalkx@sampo-rosenlew.fi

Mikhail Koulik

Aluemyyntipäällikkö, Venäjä ja IVY-maat, Leikkuupuimurit

040 041 5033

mikhail.koulik@sampo-rosenlew.fi

David Pelanek

Aluemyyntipäällikkö, Keski-Eurooppa, Leikkuupuimurit

+420 721 370 540

david.pelanek@sampo-rosenlew.fi

Kim Döfnäs

Markkinointi- ja aluepäällikkö, Kotimaa ja Pohjoismaat, Leikkuupuimurit

040 7541763

kim.dofnas@sampo-rosenlew.fi

Jälkimarkkinointi

Sami Seppälä

JV ja jälkimarkkinointi johtaja

040 8201365

sami.seppala@sampo-rosenlew.fi

Jukka Lamminen

Huoltopäällikkö

050 3480626

jukka.lamminen@sampo-rosenlew.fi

Toni Romppanen

Tekninen neuvonta,Leikkuupuimurit

040 1835399

toni.romppanen@sampo-rosenlew.fi

Toni Mannila

Tekninen neuvonta, Leikkuupuimurit

040 6352412

toni.mannila@sampo-rosenlew.fi

Teijo Kuusisto

Tekninen neuvonta, Metsäkoneet

040 652 8462

teijo.kuusisto@sampo-rosenlew.fi

Tomi Lavonen

Tekninen neuvonta, Metsäkoneet

040 0426745

tomi.lavonen@sampo-rosenlew.fi

Tuotekehitys

Kari Kärki

Teknologia- ja laatupäällikkö

0207 550 594

kari.karki@sampo-rosenlew.fi

Kalle Pärkö

Tuotekehityspäällikkö, Leikkuupuimurit

Suora: 0207 550 608

kalle.parko@sampo-rosenlew.fi

Sundararajan Rangarajan

Tuotekehitysjohtaja

040 8347 070

sundar@sampo-rosenlew.fi

Materiaalitoiminnot

Jirka Salonen

Ostaja

0405819736

jirka.salonen@sampo-rosenlew.fi

Lasse Rahkola

Osto- ja logistikkapäällikkö

0503805940

lasse.rahkola@sampo-rosenlew.fi

Kari Luomanen

Ostopäällikkö

0504023026

kari.luomanen@sampo-rosenlew.fi

Aapo Varis

Ostojohtaja

aapo.varis@sampo-rosenlew.fi

Talous ja hallinto

Jussi Malmi

Toimitusjohtaja

0451468355

jm@sampo-rosenlew.fi

Tuomo Tissari

Talousjohtaja

040 865 6043

tuomo.tissari@sampo-rosenlew.fi

Tiia Härmä

pääkirjanpitäjä

050 500 1098

tiia.harma@sampo-rosenlew.fi

Ota yhteyttä